600 TL

ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE

ÜCRETSİZ KARGO

3 GÜN BOYUNCA APLİK ÜRÜNLERİMİZDE GEÇERLİ %15 İNDİRİM

İNDİRİM KODU : FRT4004

Gelişmeleri yakından takip eden, Türkiye’ye LED aydınlatma ürünlerinin ilk giriş tarihinden bu güne, profesyonel ve tecrübeli çalışma arkadaşlarıyla birlikte LED ürünlerinin, müşterileriyle buluşturulmasını sağlayan; günümüz teknolojisinin geldiği son noktada en iyi ve en yeni çözümleri projelerde uygulamayı hedeflemiş ve sizlere çözüm ortağı olarak hizmet vermeyi ilke edinmiştir.

Kurulduğu günden bu yana toptan ve perakende olarak ev, ofis ve mağaza dekorasyonu, hastane, okul, otel, restaurant, fabrika, residence, AVM, inşaat ve tüm mimari projelere yüksek kaliteli ürünler temin etmektedir.

MİSYONUMUZ


Faaliyette bulunduğumuz sektörlerde; bireye ve topluma saygılı, hukuka, ekonomik ve ahlaki ilkelere bağlı, sağlık, emniyet ve çevreye duyarlı olarak müşterilerin beklentilerini en üst seviyede karşılamak.

VİZYONUMUZ


Faaliyette bulunduğumuz aydınlatma sektöründe; Kalite, düzen, işçilik ve üretim konularında en üst düzeyde kaliteli ürünler üretmek ve Türkiye’nin en güvenilir, dürüst ve kaliteli aydınlatma firması olmak.

Menü